Můj příběh začíná cestou do minulosti. Už jako malá holka jsem se ráda nořila do světa barev a tvoření. Přestože jsem měla kreativní duši a touhu tvořit, rozhodla jsem se studovat stavební fakultu ČVUT.

Ocitla jsem se díky tomu v mužském světě, pracovala jsem na stavbě a četla ve výkresech a rozpočtech. Přestože to nebylo to, co mě naplňovalo, získala jsem cenné technické znalosti.

Poté přišla velká životní změna-mateřství. Během tohoto období jsem si začala uvědomovat, co mě opravdu baví a co mi přináší radost. Zjistila jsem, že mne to táhne směrem k interiérovém designu. A jedním velkým odvážným krokem jsem se vrhla rovnou na 2,5 leté studium interiérového designu.

Škola mi poskytla spoustu potřebných informací a znalostí. Ještě důležitější bylo, že jsem potkala mnoho inspirativních lidí, kteří byli naladěni „na stejnou notu“. Mezi nimi byla i Martina, s níž jsme sdílely vášeň a odhodlání. Netrvalo dlouho a začaly jsme tvořit interiéry pod značkou 2bdesign.

Navrhovaly jsme vaše domovy, kanceláře, komerční prostory, a realizovaly jsme kompletní rekonstrukce na klíč. Pojila nás chuť vymýšlet a tvořit, a to nás naplňovalo. Užívaly jsme si naši vzájemnou spolupráci, ale potkalo nás také spoustu překážek, které nás hodně naučily.

Jak čas plynul, událo se mnoho změn a v roce 2023 jsme se s Martinou profesně oddělily a teď jsem tu já, Saša.

„Mým cílem je navrhovat a vytvářet interiéry, které jsou odrazem jejich majitelů a zároveň se starat o detaily a reálnou technickou proveditelnost.“

„Chci, aby váš domov byl vaším útočištěm, abyste v něm byli sami sebou… byl o vás a pro vás!“

Mé interiéry a doplňky nenajdete nikde v katalogových obrázcích. Chci, aby byl interiér pro vás a o vás, protože věřím, že to, čím se obklopujeme, nás utváří. Staráme se o tělo, zdraví a mysl, ale také o to, čím a kým se obklopujeme, a to se promítá do kvality našeho života. Není pro mě nic krásnějšího, než vidět spokojeného klienta.

Když pracuji na interiérech, upřednostňuji přírodní materiály, jako je dřevo, přírodní látky, sklo, keramika a kámen. Snažím se dosáhnout harmonie v barevném schématu a použitých materiálech, protože domov by měl člověka uklidňovat a harmonizovat.

Pracuji, s důrazem na koncept, protože každý kousek v interiéru by měl mít svůj důvod a měl by přispívat k celkovému dojmu.

Interiérová designérka, která pro Vás vytvoří domov, který je skutečně o VÁS!